Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Bratoubilaštvo i paradoksi jednog teškog vremena (5)

УЧЕСНИЦИ У ПАРТИЗАНСКИМ РЕДОВИМА:

 

1. Антић Данило од 07.01.1943
2. Девић Милан од 15.02.1945
3. Девић Миле од 25.02.1945
4. Ђекић Анка од 07.01.1943
5. Ђекић Чедо од 07.01.1943
6. Ђекић Дејан од 18.04.1944
7. Ђекић Јелена од 01.01.1943
8. Ђекић Максим од 05.01.1943
9. Ђекић Невенка од 15.11.1943
10. Ђекић Рада од 07.01.1943

11. Ђукић Алекса – Ацо од 16.02.1944
12. Ђуричић Раде од 01.01.1945
13. Гојковић Вељко од јуна 1944
14. Горичанац Јаков од 10.06.1944
15. Илић Вељко од децембра 1944
16. Јотановић Гавро од 18.10.1944
17. Јотановић Михајло – Мика од 15.09.1941
18. Јотановић Милан од 15.05.1943
19. Јотановић Мирјана од 15.09.1941
20. Јотановић Миленко од 15.09.1941
21. Јотановић Ранко од маја 1943
22. Јотановић Владо од 15.09.1941
23. Јотановић Вељко од 09.04.1945
24. Јотановић Вукосава од 01.01.1943
25. Јотановић Зорица од 15.09.1941
26. Ковачевић Светолик од 15.09.1941
27. Ковачевић Саво
28. Лазић Раде од 10.06.1944
29. Лазић Славко од јануара 1945
30. Лукић Свето од 01.08.1943
31. Лукић Филип од 15.09.1941
32. Миљић Новак од 06.12.1944
33. Пејић Новак од 14.03.1944
34. Пејић Синиша од 14.02.1944
35. Пејичић Јевросим од маја 1944
36. Пепић Стојан од 02.08.1944
37. Петковић Стојан од 04.12.1944
38. Савић Миле од 10.01.1945
39. Савковић Бошко од 18.03.1945
40. Савковић Гавро од 10.06.1944
41. Савковић Мирко од 15.01.1945
42. Симеунчевић Милош од 01.04.1944
43. Симеунчевић Марко од 15.09.1941
44. Симеунчевић Гавро од 15.09.1941
45. Станковић Богдан од 01.09.1941
46. Станојевић Бошко од 26.08.1948
47. Станојевић Божо од 12.03.1945

48. Станојевић Милорад од 06.05.1945
49. Станојевић Светозар од 15.10.1944
50. Станојевић Новак од 15.05.1944
51. Станојевић Александар од 01.01.1943
52. Тодоровић Драгица од 09.09.1944
53. Томић Бошко од 01.06.1943
54. Томић Стојан од 15.09.1941
55. Васелић Стјепан од 09.09.1944
56. Васиљевић Радован од 04.03.1944
57. Видаковић Бошко од 10.10.1944
58. Видовић Богдан – Кевчија од 01.09.1941
59. Вучић Бранко од 13.01.1943
60. Вучић Мирко од 01.01.1943
61. Гојковић Милан од јуна 1944

 

Nastavit će se…

 

0 Comments

Још нема коментара

Оставите коментар

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.