Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Dodjeljene stipendije

Комисија за провођења конкурса за додјелу студентских стипсндија, именована рјешењем Начелника општине број: 02-111- 6/09, од 10. 02.2009. године, након анализе и вредноивања свих пријава приспјелих на расписани конкурс, сачинила је и ставља на увид ранг-листу студената који су испунили услове за додјелу стипсндија:

 

I СТУДЕНТИ ПРВЕ ГОДИНЕ

Ред. бројПрезиме, очево име и име кандидатаШкола или факултетГодина студијаПросјечна оцјена
1.Ђукарић Миладина КристинаАрхит. -грађ. фак.I5,00
2.Ружичић Момира БиљанаЕкономски факултетI4,91
3.Липовчић Драгутина КристинаЕлектротехнички фак.I4,90
4.Карпић Бранка БранкицаФилозофски факултетI4,89
5.Пуљић Драгана ЗдравкаМедицински факултетI4,87
6.Ђурић Неђе ЦвијетаМедицински факултетI4,87
7.Јефић Милоша НаташаЕкономски факултетI4,83
8.Бјегојевић Бошка АлександраФилозофски факултетI4,81
9.Благојевић Бранка ЖељкаМедицински факултетI4,81
10.Табак Мире ДраганаАкадемија умјетностиI4,80
11.Мишкић Момчила ДијанаЕкономски факултетI4,79
12.Јовић Драгослава ЈеленаСаобраћајни факултетI4,78
13.Стевановић Петра МиљанаМедицински факултетI4,78
14.Марковић Средомира БојанМашински факултетI4,78
15.Шакановић Велимира АлександраБиотехнички фак.I4,76
16.Бушин Миленка ЈеленаМедицински факултетI4,75
17.Бубић Саве СлавојкаФилозофски факултетI4,73
18.Бабић Милорада ТањаЕкономски факултетI4,72
19.Моћић Стојана МариоМашински факултетI4,70
20.Богданић Гавре ГоранаМедицински факултетI4,69
21.Кршић Нове БожидарМашински факултетI4,67
22.Перишић Ненада ГабријелаФилозофски факултетI4,63
23.Ђурић Радомира НебојшаПриродно.мат. фак.I4,63
24.Алексић Миленка СилванаФилозофски факултетI4,60
25.Павловић Ратка ДејанФилозофски факултетI4,60
26.Ковачевић Драгана ДејанПравни факултетI4,60
27.Ђурић Милана МиланаЕкономски факултетI4,58
28.Босић Драге НенадВис. хотелијерска шк.I4,58
29.Кљечанин Бранислава МладенСаобраћајни факултетI4,56
30.Симаковић Радомира СузанаМедицински факултетI4,55
31.Видовић Миломира ВањаФилозофски факултетI4,53
32.Перановић Васкрсије БожидаркаФилозофски факултетI

4,50

 

 

II СТУДЕНТИ – ДЈЕЦА ПОГИНУЛИХ БОРАЦА И РВИ ОД 1. ДО 4. КАТЕГОРИЈЕ И СТУДЕНТИ БЕЗ ОБА РОДИТЕЉА

 

Ред. бројПрезиме, ( очево име ) и име кандидатаШкола или факултетГодина студија
1.Врекић Миле ДраганВиша техничка школаIII
2.Гајић Пере БојанаСаобраћајни факултетII
3.Гојић Миленка ДраганаФилолошки факултетI
4.Гусак Момчила МајаМедицински факултетII
5.Деспић Станка БожанаМедицински факултетII
6.Долић Милорада СузанаЕкономски факултетI
7.Ђекић Радивоја РадмилаФак. за услужни менаџментIII
8.Золак Синише МилаФилозофски фак. историјаI
9.Ивашћанин Жељке ВањаТехнолошки факултетI
10.Илић Јована ЈовицаМашински факултетII
11.Јелић Радослава МиланВисока школа за туризамI
12.Јелић Ранка НемањаЕкономски факултетI
13.Јокић Мирка ГоранФак. За економију и менаџ.I
14.Китић Милована ДаркоФак. за информационе тех.I
15.Кузмановић Бранка СандраПравни факултетII
16.Купрешак Горана ДаворЕкономски факултетI
17.Марковић Живка АлександарМашински факултетII
18.Милинковић Душана ДушкоПравни факултетАпсолвент
19.Мујчић Суље НађаМедицински факлутетI
20.Пејић Марка ИванаПравни факултетIII
21.Пејичић Живка БиљанаАрхит. – грађевински фак.IV
22.Петровић Ненада ДијанаПедагошки факултетII
23.Петровић Миленка СрђанВисока грађ. – геодетска шк.II
24.Ристић Милорада БиљанаЕкономски факултетII
25.Савић Драге ДраганФакултет физичке клутуреII
26.Симић Косте ВладимирМашински факултетIV
27.Стјепановић Ненада БиљанаМедицински факултетI
28.Тргић Ратка ДаркоПољопривредни факултетII
29.Цвијић Миленка АлександарФак. за информационе тех.I
30.Црновчић Здравка ДраганаПравни факултетII

 

III СТУДЕНТИ ДРУГЕ И ВИШИХ ГОДИНА СТУДИЈА

Ред. бројПрезиме, очево име и име кандидатаШкола или факултетГодина студијаПросјечна оцјена
1.Кузмановић Милоша ЉиљанаТехнолошки факултетАпсолвент10,00
2.Ђекановић Иве ОгњенМашински факултетАпсолвент9,50
3.Поповић Владе СњежанаПравни факултетАпсолвент9,50
4.Ћосић Ивице МоникаЕкономски факултетIV9,50
5.Марковић Здравка МилисавМашински факултетАпсолвент9,40
6.Душанић Радована СилвијаЕкономски факултетIV9,33
7.Радмановић Слободана СрђанБогословски факултетАпсолвент9,23
8.Ристић Теше КорнелијаГрађевински факултетII9,14
9.Селимановић Ениз ЗејнудинаПедагошки факултетII9,07
10.Симић Љубише АнђелкаФилозофски факултетIII9,05
11.Јованић Војислава ТијанаФилозофски факултетIV9,00
12.Бубић Миће ВеснаМедицински факултетV9,00
13.Јовановић Момчила ИгорШумарски факултетII8,93
14.Живковић Миливоја СандраФилозофски факултетIV8,71
15.Стенаклић Сефера АхмединаПедагошки факултетII8,69
16.Благојевић Недељка ВерицаФилозофски факултетII8,64
17.Живковић Мирослава МајаСаобраћани факултетIII8,58
18.Зелић Владимира ЛидијаСаобраћајни факултетIV8,58
19.Бјелац Јове БошкоМашински факултетАпсолвент8,57
20.Стјепановић Живка ТањаПМФIII8,47
21.Јовичић Момира БранкаСаобраћајни факултетIII8,44
22.Шајиновић Станоја МиланкаЕкономски факултетIII8,42
23.Кујунџић Зорана ИванаМедицински факултетIII8,41
24.Купрешак Живка ЗорицаФилозофски факултетIV8,40
25.Зарић Веселина ГоранФилозофски факултетIV8,40
26.Ристић Предрага СлађанаСаобраћајни факултетIII8,33
27.Миличић Бране МиленаФилозофски факултетIV8,33
28.Босиљчић Предрага БорисФилозофски факултетII8,31
29.Николић Лазе ЛазоСаобраћајни факултетII8,30
30.Кљечанин Добривоја ТатјанаПравни факултетIII8,30
31.Мишић Бранислава ГоранЕкономски факултетIII8,30
32.Маркочевић Бранка БланкаФармацеутски факултетII8,25
33.Ристикић Милована МиликаСаобраћајни факултетIV8,20
34.Лазић Стојана МилорадМашински факултетII8,20
35.Ботић Самкe ИгорХотелијерствоАпсолвент8,19
36.Мразић Милована СузанаФармацеутски факултетАпсолвент8,17
37.Деспић Ђорђе ЉупкаФилозофски факултетII8,11
38.Серхатлић Емина МирнесаПедагошки факултетII8,08
39.Рађен Максима ДајанаФилозофски факултетII8,07
40.Очаушанин Миливоја ДајанаМедицински факултетIII8,00
41.Хајдаревић Рефика ИсмединаСоц. педагогијаIII8,00
42.Благојевић Милана СанелаСаобраћајни факултетII8,00
43.Кљечанин Гостимира БојанПољопривредни факултетII8,00
44.Гачић Гостимира НаташаМедицински факултетII8,00
45.Ђукарић Радована ДајанаФилозофски факултетII8,00
46.Китић Гојка СинишаМедицински факултетII8,00
47.Кршић Данка ДијанаФилозофски факултетII7,91
48.Стокић Јове БиљанаФилозофски факултетII7,90
49.Милојевић Пере ЈеленаФилозофски факултетII7,90

 

НАПОМЕНА: Пријаве осталих кандидата нису узете у разматрање јер не испуњавају услове конкурса, зато што:

А) Немају просјек оцјена тражен конкурсом, Б) Добитници су стипендије од Министарства просвјете и културе у Влади Републике Српске, В) Студенти су приватних факултета.

ПРАВНА ПОУКА: Кандидати који сматрају да ранг-листа није добро утврђена или да су на било који други начин повријеђена њихова права, имају могућност приговора Начелнику општине у року од осам дана од дана истицања ранг-листе на огласној табли општинске административне службе.

0 Comments

Још нема коментара

Оставите коментар

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.