Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Izbori za članove savjeta mjesnih zajednica opštine Teslić 2014.

Izbori će se održati 18. maja 2014. godine

Redoslijed kandidata na glasačkom listiću.

ČEČAVA

1. BAČIĆ ŽARKO – PRIJEDLOG RADNIČKE PARTIJE (RP)
2. VUKOVIĆ ZLATOMIR – PRIJEDLOG SAVEZA NEZAVISNIH SOCIJALDEMOKRATA (SNSD)
3. VUČIĆ SANjA – PRIJEDLOG NARODNOG DEMOKRATSKOG POKRETA (NDP)
4. GAJIĆ PREDRAG – PRIJEDLOG DEMOKRATSKOG NARODNOG SAVEZA (DNS)
5. GAČIĆ MILKA – PRIJEDLOG SRPSKE DEMOKRATSKE STRANKE (SDS)
6. ĐUKIĆ SLAVEN – PRIJEDLOG SRPSKE DEMOKRATSKE STRANKE (SDS)
7. ILIĆ DUŠKO – PRIJEDLOG GRUPE GRAĐANA
8. JOTANOVIĆ BRANKA – PRIJEDLOG SRPSKE DEMOKRATSKE STRANKE (SDS)
9. KOVAČEVIĆ DEJAN – PRIJEDLOG SAVEZA NEZAVISNIH SOCIJALDEMOKRATA (SNSD)
10. MILAŠINOVIĆ NEDELjKO – PRIJEDLOG SRPSKE DEMOKRATSKE STRANKE (SDS)

 

11. PEJČIĆ RADA – PRIJEDLOG SAVEZA NEZAVISNIH SOCIJALDEMOKRATA (SNSD)
12. PETKOVIĆ SRETEN – PRIJEDLOG DEMOKRATSKOG NARODNOG SAVEZA (DNS)
13. SAVKOVIĆ VESELIN – PRIJEDLOG NARODNOG DEMOKRATSKOG POKRETA (NDP)
14. SAVKOVIĆ LjEPOSAVA – PRIJEDLOG DEMOKRATSKOG NARODNOG SAVEZA (DNS)
15. SAVKOVIĆ MILORAD – PRIJEDLOG DEMOKRATSKOG NARODNOG SAVEZA (DNS)
16. SAVKOVIĆ NINKO – PRIJEDLOG SRPSKE DEMOKRATSKE STRANKE (SDS)
17. SIMAKOVIĆ SLAVICA – PRIJEDLOG SRPSKE DEMOKRATSKE STRANKE (SDS)
18. SIMEUNIĆ ŽELjKO – PRIJEDLOG NARODNOG DEMOKRATSKOG POKRETA (NDP)
19. STANOJEVIĆ MLADEN – PRIJEDLOG SRPSKE DEMOKRATSKE STRANKE (SDS)

UKRINICA

1. VUKOVIĆ DUŠICA – PRIJEDLOG SAVEZA NEZAVISNIH SOCIJALDEMOKRATA (SNSD)
2. VUKOVIĆ STOJAN – PRIJEDLOG SRPSKE DEMOKRATSKE STRANKE (SDS)
3. ĐEKANOVIĆ VALENTINA – PRIJEDLOG SAVEZA NEZAVISNIH SOCIJALDEMOKRATA (SNSD)
4. ĐEKANOVIĆ DIJANA – PRIJEDLOG DEMOKRATSKOG NARODNOG SAVEZA (DNS)
5. ĐEKANOVIĆ IGOR – PRIJEDLOG DEMOKRATSKOG NARODNOG SAVEZA (DNS)
6. ĐEKANOVIĆ JELENA – PRIJEDLOG DEMOKRATSKOG NARODNOG SAVEZA (DNS)
7. ĐEKANOVIĆ MILIJADA – PRIJEDLOG SAVEZA NEZAVISNIH SOCIJALDEMOKRATA (SNSD)
8. ĐEKANOVIĆ TOMISLAV – PRIJEDLOG NARODNOG DEMOKRATSKOG POKRETA (NDP)
9. ĐUKIĆ BRANKICA – PRIJEDLOG SRPSKE DEMOKRATSKE STRANKE (SDS)
10. ĐUKIĆ MARINKO – PRIJEDLOG DEMOKRATSKOG NARODNOG SAVEZA (DNS)
11. ĐURIČIĆ VIDA – PRIJEDLOG NARODNOG DEMOKRATSKOG POKRETA (NDP)
12. ĐURIČIĆ MILOVAN – PRIJEDLOG NARODNOG DEMOKRATSKOG POKRETA (NDP)
13. ĐURIČIĆ SNjEŽANA – PRIJEDLOG SRPSKE DEMOKRATSKE STRANKE (SDS)
14. IVANOVIĆ BOSILjKA – PRIJEDLOG SRPSKE DEMOKRATSKE STRANKE (SDS)
15. IVANOVIĆ ŽELjKO – PRIJEDLOG SRPSKE DEMOKRATSKE STRANKE (SDS)
16. IVANOVIĆ SLAVIŠA – PRIJEDLOG DEMOKRATSKOG NARODNOG SAVEZA (DNS)
17. JOVIĆ MIRKO – PRIJEDLOG SAVEZA NEZAVISNIH SOCIJALDEMOKRATA (SNSD)
18. JOVIĆ NENAD – PRIJEDLOG SAVEZA NEZAVISNIH SOCIJALDEMOKRATA (SNSD)
19. KOJADINOVIĆ GORAN – PRIJEDLOG DEMOKRATSKOG NARODNOG SAVEZA (DNS)
20. MIKANOVIĆ MIRKO – PRIJEDLOG SRPSKE DEMOKRATSKE STRANKE (SDS)
21. NUNIĆ MILOVAN – PRIJEDLOG SAVEZA NEZAVISNIH SOCIJALDEMOKRATA (SNSD)
22. SMILjANIĆ DUŠKO – PRIJEDLOG SAVEZA NEZAVISNIH SOCIJALDEMOKRATA (SNSD)
23. SMILjANIĆ MILOVAN – PRIJEDLOG SRPSKE DEMOKRATSKE STRANKE (SDS)

RASTUŠA

1. DAKIĆ SAŠA – PRIJEDLOG SAVEZA NEZAVISNIH SOCIJALDEMOKRATA (SNSD)
2. ILINČIĆ STANIMIRKA – PRIJEDLOG NARODNOG DEMOKRATSKOG POKRETA (NDP)
3. LIKIĆ SLAĐANA – PRIJEDLOG SAVEZA NEZAVISNIH SOCIJALDEMOKRATA (SNSD)
4. MARKOVIĆ MILORAD – PRIJEDLOG SRPSKE RADIKALNE STRANKE (SRS)
5. PETROVIĆ SLAVKO – PRIJEDLOG NARODNOG DEMOKRATSKOG POKRETA (NDP)
6. POPOVIĆ TANjA – PRIJEDLOG SRPSKE DEMOKRATSKE STRANKE (SDS)
7. RADIĆ MIKI – PRIJEDLOG SAVEZA NEZAVISNIH SOCIJALDEMOKRATA (SNSD)
8. RADIĆ MIROSLAV – PRIJEDLOG NARODNOG DEMOKRATSKOG POKRETA (NDP)
9. SIMAKOVIĆ RADOMIR – PRIJEDLOG SRPSKE DEMOKRATSKE STRANKE (SDS)
10. SIMAKOVIĆ RUŽA – PRIJEDLOG SRPSKE DEMOKRATSKE STRANKE (SDS)
11. STANKOVIĆ BORO – PRIJEDLOG SRPSKE DEMOKRATSKE STRANKE (SDS)
12. SUBOTIĆ NEĐO – PRIJEDLOG SRPSKE DEMOKRATSKE STRANKE (SDS)

 

 

0 Comments

Још нема коментара

Оставите коментар

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.