Pobjeda Ukrine; Prekid u Stanarima

Juče je Ukrina na domaćem terenu savladala Borac iz Osinje rezultatom 4:1.  Utkamicu je pratilo pedesetak navijača Ukrine. Galerija slika

Rudar – Borac (Kotorsko) 1:1 (0:1) prekid u 80. minutu
Gosti iz Kotorskog prikazali dobru igru i došli do vođstva u 8. minutu preko Bekrića. Uprkos pritisku Rudara Borac napravio nekoliko povoljnih šansi, koje nije iskoristio. U 43. minutu nesigurni sudija Topalović iz igre je isključio Marisa Hadžića zbog prigovora. Dejan Kerić izjednačio u 75. minutu nakon velikog pritiska Rudara, a pet minuta kasnije Emir Bekrić nezadovoljan sudijskom odlukom nasrće na sudiju Topalovića, pri tome ga udara i sudija prekida utakmicu.