Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Snijeg koji pada od juče stvara poteškoće

Magistralni put / Foto: N. Suvajac

Snijeg koji neprekidno pada od jučerašnjih popodnevnih časova izazvao je poteškoće u saobraćaju i probleme sa snabdijevanjem električnom energijom u pojedinim dijelovima Čečave. Prema informacijama koje nam stižu sa terena, situacija se mjestimično mijenja iz minuta u minut.

Magistralni put Teslić – Čečava

Put je prohodan, ali je saobraćaj otežan zbog snijega. Kod Galamića mosta vozila veće visine čekaju na uklanjanje palog stabla, pa se na tom dijelu mogu očekivati zastoji.

Regionalni put 12. kilometar – Plane

Na jednom dijelu saobraćaj je otežan, dok za ostatak dionice trenutno nemamo informacije.

Rastuša

Kategorisani put je prohodan. Selo je od jutros bez struje, navodno pad dalekovoda.

Stupa

Bez električne energije od jutarnjih časova.

Nekategorisani putevi

Trenutno nemamo podataka o njihovom stanju. Iz Opštinske uprave poručuju da je organizacija čišćenja nekategorisanih puteva u nadležnosti predsjednika savjeta mjesnih zajednica, koji raspoređuju mehanizaciju u skladu sa potrebama svojih mjesnih zajednica. Bonove za gorivo, namijenjene za mehanizaciju koja čisti nekategorisane puteve, predsjednici savjeta MZ ili lica koje oni ovlaste mogu preuzeti u kancelariji broj 28 u zgradi Gradske uprave. Preuzimanje je omogućeno danas (subota) od 9 do 15 časova, a radnim danima od 7 do 15 časova.

Napomena: Uputili smo zvaničan upit predsjedniku Mjesne zajednice u vezi sa stanjem na terenu. Ukoliko dobijemo povratnu informaciju, objavićemo je naknadno.

Stopa odobravanja: 0%

0 Komentara

Još nema komentara

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.