Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Ne znaju za neopravdane izostanke

Načelnik opštine Savo Kasapović razgovarao je s učenicima 4/3 razreda Srednje mješovite škole „Nikola Tesla“, koji su u dosadašnjem školovanju ostvarili zapažene rezultate, a pri tome nisu imali nijedan neopravdan izostanak.

Istim povodom u Tesliću je boravila i načelnica Odjeljenja za srednje obrazovanje u Ministarstvu prosvjete i kulture RS Slavica Kuprešanin, koja je naglasila da je Ministarstvo prethodnih godina pratilo rad ovog odjeljenja i da je povodom toga odlučeno da odjeljenje kao nagradu za taj izvanredan rezultat bude nagrađeno jednim jednodnevnim izletom po vlastitom izboru.

Na sajtu vlade je objavlejna vijest o odjeljenjima bez ijednog izostanka sa nastave a koji su za taj rezultat dobili vrijedne nagrade. Među njima nažalost nisu srednjoškolci iz Teslića.

Načelnik opštine Savo Kasapović je pohvalio odjenjenje i njegovog razrednog starješinu, izrazivši želju da tokom budućih studija nastave sa ovom praksom, tj. da budu najbolji. Takođe, načelnik je je pozvao buduće studente da se po završetku studija vrate u Teslić kao potencijal koji će kadrovski graditi ovu opštinu, dodavši, da će u narednom periodu uspjesi ove vrste biti više vrijednovani, te da će opština Teslić adekvatno odgovarati na postizanje sličnih rezultata.

0 Komentara

Još nema komentara

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.