Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Održan prvi skup Udruženja pčelara „Kraljica“ – veliko interesovanje pčelara

Pčelari / Foto: N. Suvajac

U nedjelju je u Čečavi održan prvi skup novoosnovanog Udruženja pčelara „Kraljica“, koji je okupio oko 70 učesnika iz Čečave i okolnih mjesta. Prema riječima organizatora, oko 40 pčelara upisalo se na spisak sa željom da postanu članovi udruženja, što je, kako ističu, i više nego što su očekivali u ovoj početnoj fazi.

Iz udruženja poručuju da je poziv za sve zainteresovane pčelare i dalje otvoren, a rok za uplatu članarine planiran je do kraja januara. Ocjenjuju da je skup protekao u izuzetno pozitivnoj atmosferi i da je potvrđena realna potreba za aktivnim i funkcionalnim pčelarskim udruženjem u čečavskom kraju.

Skup je, pored radnog dijela, imao i edukativni karakter, a organizatori najavljuju da će u narednom periodu nastaviti sa aktivnostima, edukacijama i uključivanjem novih članova.

Video prilog sa događaja snimili su Mitar Gačić i Ostoja Toprek

Stopa odobravanja: 100%

0 Komentara

Još nema komentara

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.