Одиграно 22. коло на друголигашкој сцени, утакмица у сјенци бахатости службених лица

НЕ ЗАСЛУЖЕНА ПОДЈЕЛА БОДОВА У ЧЕЧАВИ, ГОСТИ ИЗ СУДИЈСКЕ ГРЕШКЕ СТИГЛИ ДО БОДА, БАХАТОСТ СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА( СУДИЈА ) КА ЕКИПИ УКРИНЕ И ДАЉЕ СЕ НАСТАВЉА:

Јуче је одиграно 22. коло на друголигашком Западу, а у Чечави су снаге одмјерили Укрина и Челинац.

Пред више од 150 навијача који су се окупили по веома хладном времену да пруже подршку Укрини одиграно је ново првенствено коло.

А сада кренимо редом кроз сажетке са јучерашње утакмице, након којих ће се многи запитати да ли је фудбал спао на толико ниске гране и тоне све дубље и дубље у пропаст због ,, татиних синова “ који су преко ноћи оковани у звијезде, те се ,, докопали судијске пиштаљке “ како би показали своју силу и бахатост на нама ,, сељацима и сеоским клубовима како они то рекоше. “

Главни судија утакмице при доласку обраћа се представницима и играчима Укрине са ријечима ,, ви сте сељаци, немате шта тражити у овој лиги у односу на градске екипе, не знам зашто играте уопште ову лигу. “

Па ,, господине “ ако можемо тако да Вас назовемо, ми смо мали клуб великог срца, који је све угостио и опходио се домаћински ка свакоме, од екипа које су долазиле и долазиће, а исто тако и служебних лица која долазише и долазиће у наше село Чечаву, али Ви пљунуште и све своје колеге и наш клуб, наше навијаче и све љубитеље чари фудбала са својом бахатошћу и понашањем да сте недодирљиви….

Отворила је наша екипа одлично утакмицу, одлучна у намјери да оствари сјајан резултат и у овој утакмици.

Први шут ка голу гостију упућује Зеленковић, али голман гостију брани тај покушај.

Након Зеленковића у шанси се нашао и Г. Квржић, чији ударац поновно зауставља голман гостујуће екипе.

Бахатост главног судије наставља се и на терену када нашим играчима пријети ријечима ,, свима ћу подијелити жуте картоне, а и искључити вас па играјте онда”

Због повреде у 15. минуту Симић излази из игре, а у игру улази С. Квржић.

Гостујућа екипа се фактички није видјела на терену, борбеност наше екипе наставила се током цијелог полувремена.

У новој шанси за нашу екипу нашао се Лукић, али и његов ударац брани голман гостију.

Добра игра и залагање на терену крунисано је у 38. минуту када наша екипа долази у вођство, а стријелац гола био је велики борац на терену наш Којић, на асистеницију Гојића.

Након тога покушали су гости са дистанце, али тај покушај није угрозио гол Нинковића.

На паузу између два полувремена се отишло са резултатом 1-0.

У другом дијелу игре виђено је свашта на терену, гости у 54. минуту остају са играчем мање, када играч гостујуће екипе добија други жути картон.

Поновно су створене шансе пред голом гостујуће екипе, али промјене резултата није било.

У 59. минуту Ђуричић и Гојић излазе из игре, а у игру улазе Југовић и Кулага.

Имала је наша екипа прилику да дуплира предност, након покушаја Којића.

Гости су кренули у моментима са играчем мање, са игром на све или ништа, а судијске грешке које су од 70. минута биле учестале и видљиве из авиона, све у намјери да се ,, сељацима “ ускрати могућност за побједом.

У 75. минуту Лукић и Живковић излазе из игре, а у игру улазе Лазић и Босић.

Судијске грешке, довеле су до велике нервозе на терену код наших играча.

Сјајну шансу имао је и Лазић, али удрац главом одлази поред гола.

А онда судијски двојац ступа на сцену ( главни судија и други помоћник утакмице ) када на очигледност свих присутних омогућавају гостима пар контра напада, проузрокованих управо њиховим судијским грешкама.

Ближио се 90. минут утакмице, резултат и даље, онај из 38. минута, главни судија показује да ће се играти још три минута додатног времена ( надокнаде ).

Надокнада је давно била истекла, играо се 95. минут, гостујући играч шаље лопту у аут, али за два ,, господина “ горе поменута то је ауту за госте, након кога гости долазе до изједначења резултата.

Убрзо након тога означен је крај утакмице, а онда у службеним просторијама након критика од стране контролора суђења, горе наведени двојац моли и извињава се како би добио пролазну оцјену на овој утакмици.

Очигледно је да фудбал губи све своје чари са циркусантским понашњем и бахаћењем ,, људи у црном “.

ФК ,, Укрина “ Чечава 1-1 ФК ,, Челинац “
⚽️ Којић Синиша ( ас. Гојић Југослав )

Наредну утакмицу наша екипа одиграће у сриједу 20.04.2022. године у 18:30 часова у првом колу КУП-а ГФС Добој, када ћемо гостовати код екипе Придјела Доњег.