Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Половичан успјех тимова Укрине

Укрина је као домаћин са својим омладинским тимом забиљежила побједу од 3:2 против омладинског тима екипе ФК „Задругар“ из Сијековца. Утакмица је одиграна на фудбалском терену у Чечави са почетком у 10 сати.

Омладинци у викенду пред нама гостују код вршњака ФК „Руданка“.

Сениорски тим је у оквиру 8.кола РФЛ-Центар угостио екипу ФК „Вучијак“ из Мајевца од 14.30 часова. По хладном јесењем времену присутни симпатизери и навијачи оба клуба су видјели три гола.

Домаћа екипа је имала 5-6 гол шанси, али их није искористила. Ипак су домаћи на полувријеме отишли задовољни резултатом,јер је током првог полувремена гостујићи играч након акције нашег тима погодио властиту мрежу. Ретултат на полувремену је био 1:0 за Укрину.

У другом полувремену гости су успјели да постигну два гола и искористе своје шансе које су имали. Након преокрета гости су учинили све да задрже водство и троше време до последњег судијског звиждука. Домаћи су имали неколико добрих прилика за гол, али нису успјели да постигну гол. Гости су из Чечаве отишли презадовољни са нова три бода.

Коначан резултат је био Укрина 1:2 Вучијак.

Укрина у следећем колу гостује код лидера на табели екипе Скугрић. Укрина је на деоби 6.мјеста са освојених 10 бодова.