Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Борбена Укрина поражена

БОРБЕНА УКРИНА ИСПУСТИЛА ПОБЈЕДУ:

У недељу је одиграно 10. коло Друге лиге ФС РС Запад у оквиру којег је наша екипа угостила приједорску екипу ОФК ,, Брдо “ Хамбарине.

У једној фер и коректној утакмици, многобројна публика( око 200 ) уживала је у једној фудбалској љепотици са много финих потеза и прилика за гол.

Од самога почетка утакмице кренули су фуриозно и јако наши момци ка голу гостујуће екипе, редала се шанса за шансом, али на висини задатка био је гостујући голман који је крајњим напорима заустављао покушаје наших играча.

Пожртвовани и фокусирани на игру наши момци гинули су за сваку лопту на терену што се наша вијерна публика награђивала громогласним аплаузима.

Имали су гости у два наврата полушансу, али све је то сјајно на голу пратио наш голман Петровић.

Велику прилику у наставку не претвара у гол Г. Квржић који буквалано прави слалом кроз четворицу гостујућих играча, сјајно шутира, а голман гостујуће екипе крајњим напорима брани овај покушај.

Осим Г. Квржића покушали су Вучић, Гојић, Стојановић, Тодорић, али без промјене резултата.

Играо се 36. минут утакмице Г. Квржић изводи слободан ударац са стране, Којић сјајно шутира главом, али поновно брани голман гостију, а лопта се одбија до Стојановића који успијева погодити за вођство наше екипе од 1-0.

На полувријеме се отишло са предношћу од 1-0 за нашу екипу и жалом што наши сјајни момци нису још који пут затресли мрежу гостујуће екипе.

У наставку игре наши момци поновно пропуштају пар шанси Вучић у два наврата, Босић такође нису успјели своје покушаје претворити у гол.

Имала је гостујућа екипа одличну шансу када један од играча погађа пречку гола Петровића.

Како то обично у фудбалу буде за не искориштене шансе наше екипе услиједила је казна, када гости долазе до изједначења у 71. минути утакмице.

Нови хладан туш три минута касније када гости употпуности преокрећу резултат, те долазе до вођства.

У 75. минути Тодорић излази из игре, а шансу добија С. Квржић.

Покушавали су до краја утакмице наши момци да постигну гол, али једноставно срећа на данашњој утакмици није била на нашој страни.

Гости у самоме финишу тачније у 90. минуту долазе и до трећег гола, за коначних 1-3.

Велику захвалност упућујемо нашој сјајној публици која је пружила подршку нашој екипи.

У наредном колу у суботу 23.10.2021 године у 14:30 часова наша екипа одиграће у Трну утакмицу против екипе Слоге, а ми овим путем позивамо наше навијаче да и на овој утакмици пруже подршку нашој екипи.