Омладинци побиједили, сениори поражени, циркус у режији судијске тројке

СЕДАМ КОМАДА ОМЛАДИНАЦА, ДЕСЕТКОВАНИ СЕНИОРИ ПОРАЖЕНИ У ПЕТРОВУ:

Прошлог викенда екипе Укрине одиграле су своје првенствене утакмице.

Омладинска екипа гостовала је у Руданци, а сениорски тим гостовао је у Петрову.

Омладинска селекција у склопу 9. кола Омладинске лиге ГФС Добој гостовала је у Руданци код истоимене екипе.

Бриљантна игра и максимално залагање на терену дали су на крају и високи резултат утакмице.
Екипа тренера Продића вратила се са гостовања са седам постигнутих голова.

Ово је била уједно и последња утакмица омладинске екипе за овај дио сезоне.

Омладинска екипа након 9 одиграних кола заузима друго мјесто на табели, са 22 освојена бода.

ФК ,, Руданка “ Руданка 1:7 ФК ,, Укрина “ Чечава

ДЕСЕТКОВАНИ СЕНИОРИ ПОРАЖЕНИ У ПЕТРОВУ, ЦИРКУС И ЛАКРДИЈА СУДИЈСКЕ ТРОЈКЕ, НА ЧЕЛУ СА КЛОВНОМ ДЕЈАНОМ ЛАЗИЋ ИЗ МОДРИЧЕ:

Јуче је сениорски тим у склопу 14. кола Регионалне лиге ФС РС – Центар гостовао у Петрову код екипе Озрена.

Суочен са доста изостанака тренер Липић није имао пуно избора по питању играчког кадра за ову утакмицу.

У једној чврстој мушкој утакмици домаћа екипа остварила је побједу.

Од самога почетка утакмице особа која није дорасла ни да буде помоћни судија, преко ноћи је именована за главног судију ове утакмице.

Млади модрички кловн циркусант Дејан Лазић јуче је напросто направио лакрдију заједно са својим асистентима.

Учестала сјецкања игре, праћена низом нелогичних одлука наведеног судије били су ружна страна ове утакмице.

Играо се 19. минут утакмице лопта на очиглед свих погађа С. Квржића у раме, ипак за наведеног судију то је рука на самој ивици 16 метара.
Домаћин из слободног ударца успијева стићи до вођства.

Покушали су Укринини фудбалери брзо да се врате у игру, створили су прве озбиљније прилике за гол.
Покушали су Лукић и Миладић али промјене резултата није било.

Играо се 32. минут када Укрина након једне лијепе акције постиже гол, а стријелац гола био је Лукић.

Након што је Укрина постигла гол, поновно је главни актер свега био судија Лазић који је сваки покушај одузимања лопте од противника карактерисао као прекршај.

До краја полувремена у самом финишу домаћа екипа постиже гол за вођство од 2:1.

Додатна ружна сцена на паузи имеђу два полувремена јесте понашање другог помоћника утакмице Љубише Лукића, који се кочијашки обраћа играчима Укрине уз ријечи како ће видјети ко је он у другом полувремену.

У другом полувремену слична слика као из првог полувремена.
Поновно је главна фигура био судија Лазић који је својим поступцима иритирао комплетан тим Укрине

У 63. минути слиједи прави циркус дјечака који је залутао у свијет фудбала.
Поновно је досуђен ,, прекршај “ за домаћу екипу на ивици казненог простора, а Лазић из свога џепа вади жути картон и додјељује исти четворици играча Укрине, плус на позив помоћног Лазаревића пријети клупи Укрине како ће све једну особу удаљити ван терена за игру.

У 80. минути домаћин стиже до вођства од 3:1.

Трачак наде Укрини доноси Лукић 89. минути када постиже свој други гол на утакмици за 3:2.

Ипак успјели су домаћи играчи да у надокнади времена постигну још један гол за коначних 4:2.

И поред пораза Укрина је остала и даље на другом мјесту са два бода мање од водеће екипе.

У наредном 15. колу које се игра у суботу 14.11.2020 у 13:00 часова екипа Укрине угостиће екипу Врањака.

ФК ,, Озрен “ 4:2 ФК ,, Укрина “ Чечава