Укрина у финишу испустила бодове у Јаружанима

ПОРАЗ НАКОН ДВИЈЕ УЗАСТОПНЕ ПОБЈЕДЕ, БОДОВИ У ФИНИШУ ОСТАЛИ У ЈАРУЖАНИМА:

Јуче је наша екипа одиграла утакмицу 10. кола Друге лиге ФС РС – Запад, гдје је гостовала у Јаружанима код екипе Црног врха.

На самоме почетку овога извјештаја желимо да изразимо велику захвалност људима окупљеним око екипе Црног врха на гостопримству, који су нас на диван начин дочекали, те омогућили да се током јучерашњег боравка у њиховом мјесту осјећамо као код своје куће.

У једној фер и коректној утакмици уз одлично суђење, љубитељи најважније споредне ствари на свијету, уживали су у чарима фудбала, а ни голова није мањкало.

Домаћа екипа боље отвара утакмицу те у пар наврата ударцима са дистанце покушава да угрози гол Нинковића.

Нису ни наши момци остали дужни, те такође у пар наврата пријете ка голу домаће екипе, али без промјене резултата.

Први гол на утакмици виђен је у 15. минути када домаћа екипа долази до предности од 1-0.

Није примљени гол пуно утицао на нашу екипу, која је наставила у истом ритму утакмицу.

Играла се 21. минута утакмице када наша екипа долази до изједначења резултата, а Кулага постиже гол за 1-1.

Након изједначења наши играчи у пар наврата поновно су се нашли у прилици да дођу до новог гола, најближи томе био је прво Вучић чији ударац зауставља голоман домаће екипе.

На другој страни домаћа екипа упутила је пар удараца ка голу Нинковића из слободних удараца.

Да угрозе гол домаће екипе покушали су Хаџикадунић, убрзо након њега  Г. Квржић и Зеленковић, те поновно Вучић.

У самоме финишу полувремена Којић сјајно шутира, а његов ударац крајњим напорима зауставља голман домаће екипе.

На полувријеме се отишло са резултатом 1-1.

У другом дијелу домаћа екипа поновно боље отвара утакмицу те покушава запријети ка голу Нинковића, али наши играчи смирено и сигурно спријечили су пар изгледних напада и прилика домаћих фудбалера.

На другој страни издвојићемо покушај  Зеленковића и Којића, али мрежа је мировала након њихових покушаја.

У 66. минути Г. Квржић излази из игре, а у игру улази Радоја.

У 71. минути Којић излази из игре, а у игру улази Југовић.

У 82. минути наша екипа пропушта сјајну шансу да дође у вођство и потпуно преокрене резултат у своју корист, Зеленковић сјајно истрчава у контру, а на другој страни Вучић и Кулага га прате, али упућену лопту ка поменутом двојцу голман домаће екипе успијева некако да пресијече.

Два минута након тога хладан туш за нашу екипу када домаћа екипа кажњава пропуштену прилику наше екипе и долази до вођства од 2-1.

У 86. минути домаћа екипа постиже свој трећи гол на утакмици што ће се на крају испоставити као крајњи резултат ове утакмице.

Упућујемо честитке домаћој екипи на побједи и желимо им много среће у наставку шампионата.

ФК ,, Црни врх “ Јаружани 3-1 ФК ,, Укрина “ Чечава

⚽️ Кулага Далибор

У наредном 11. колу наша екипа угостиће у недјељу 16.10.2022. године у 14:30 часова екипу ФСА из Приједора.