Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Pobjeda protiv vodećih

Juče su fudbaleri Ukrine ugostili Zadrugar iz Sijekovca i pokazali kako su ekipa koja može pobijediti i najbolje u ovom trenutku.

Šut za prvi pogodak!

Prvi go je pao u 10-oj minuti iz slobodnog udarca, Pajkan je zabio za 1:0. Drgugi go je pao pred kraj prvog poluvremena, zabio je Slaviša Prodić (novi igrač iz Vitkovaca) – jedan od najbolje viđenih golova ove sezone na domaćem terenu, dribling i u rašlje – golman nije ni vidio loptu!  Na poluvrijeme se otišlo sa 2:0 i podijeljena 4 žuta kartona, po dva obije ekipe. U drugom poluvremenu Ukrina je počela da čuva vodstvo, Zadrugar je sve više napadao ali je Petrović je skidao sve sa gola- juče je bio njegov dan. Pred kraj drugog poluvremena uslijedila je iznenadna kontra gdje Prodić zabija za konačnih 3:0. Do kraja je sudija  nagradio još jednog gostujućeg igrača  sa žutim kartonom.

Jedino što je omanulo na ovoj utakmici jest malobrojna publika, možda 50-ak navijača na stadionu!