Бод Укрини, бод Вучијаку. Продић и Кулага сјајним головима уљепшали утакмицу.

БОД УКРИНИ, БОД ВУЧИЈАКУ, ПРОДИЋ И КУЛАГА СЈАЈНИМ ГОЛОВИМА УЉЕПШАЛИ УТАКМИЦУ:

Регионални ,, Центар “ полако улази у завршницу јесњег дијела шампионата. Претходног викенда одигране су утакмице 14. кола, а у оквиру истога у Чечави су снаге одмјериле домаћа Укрина и гостујућа екипа Вучијака из Мајевца.

У фер и коректној утакмици виђена су четири гола два у мрежи домаће екипе, два у мрежи гостујуће екипе.

Гости долазе у вођство у 2. минути утакмице уз доста среће лопта завршава у мрежи домаће екипе.

Наставак игре доноси нам пар прилика пред головима, али оне нису довеле до промјене резултата.

Играо се 20. минут утакмице када Б. Продић сјајно избацује одбрану гостујуће екипе, те одлично шутира са 25 метара и матира голмана гостујуће екипе за изједначење резултата.

У 26. минути Кулага изводи сјајан слалом кроз играче гостујуће екипе, те погађа за вођство наше екипе од 2-1.

До краја полувремена домаћи играчи покушали су из пар слободних удараца запријетити ка голу гостујуће екипе што није довело до промјене резултата.
На другој страни гости су такође запријетили након слободног ударца ка голу домаћина.

Други дио игре доноси нам много борбе већином на средини терена за игру уз пар прилика и на једној и на другој страни.

Домаћа екипа пропушта сјајну шансу преко Зарића који у игри један на један са голманом не успијева савладати голмана који зауставља његов ударац.

У 68. минути гости долазе до изједначења резултата што ће се на крају испоставити као коначан резултат утакмице.

До краја утакмице гостујућа екипа остаје са играчем мање након што је један од играча добио други жути картон.

На крају по бод и једној и другој екипи.

У наредном колу које је уједно и последње ове јесени наша екипа гостује у Гаревцу код екипе Омладинца у недјељу 26.11. од 13:00 часова.

ФК ,, Укрина “ 2-2 ФК ,, Вучијак “