Бодови остали у Шамцу

БОДОВИ ОСТАЛИ У ШАМЦУ, ПОРАЗ ЛИПИЋЕВЕ ЧЕТЕ:

У суботу је наша екипа одиграла утакмицу 19. кола Друге лиге ФС РС – Запад, а у оквиру овог кола пут нас је одвео у Шамац, код екипе Борца.

У једној фер и коректној утакмици, више разлога за славље имали су домаћи фудбалери.

На самоме почетку домаћа екипа имала је прилику да постигне гол, али сигуран је био Нинковић.

Сјајну шансу свега неколико минута након тога пропушта Гојић, који не успијева погодити мрежу већ савладаног голмана домаће екипе и довести нашу екипу у вођство.

Први гол на утакмици виђен је у 17. минути када Нинковић прво брани ударац домаће екипе, а лопта се испред њега незгодно одбија, а све то прати играч домаће екипе те постиже гол за вођство домаћина од 1-0.

Поновно је домаћа екипа покушала у пар наврата, али овога пута испријечио се Нинковић.

На другој страни наши момци преко Вучића и С. Квржића пропуштају шансе за изједначење.

Нови гол виђен је у 25. минути утакмице када домаћа екипе постиже свој други гол на утакмици.

До краја полувремена утакмицу је обиљежила повреда Гојића, а пар минута прије тога и Симића.

Липић за ову утакмицу није могао рачунати на повријеђеног Лукића, као ни на Г. Продића и Г. Квржића.

На самоме почетку другог дијела игре, умјесто повријеђеног Гојића улази Кулага, а умјесто Симића у игру улази Ђурић.

У 54. минути у игру умјесто Лазића и Вучића улазе Живковић и Босић.

У 61. минути С. Квржић неспретно реагује у казненом простору, те домаћа екипа добија једанаестерац, који играч домаће екипе успијешно реализује, иако је Нинковић био близу да одбрани удрац са 11 метара.

У 75. минути Југовић излази из игре, а умјесто њега улази Мајсторовић.

До краја утакмице виђен је још један гол, а свој првијенац у дресу наше екипе постиже Зеленковић у 89. минути на асистенцију Ђуричића.

ФК ,, Борац “ Шамац 3-1 ФК ,, Укрина “ Чечава

⚽️ Зеленковић Денис ( aс. Ђуричић Бојан )

У наредном колу наша екипа 03.04.2022. године од 15:30 часова угостиће екипу Полета 1926 из Брода.