Фудблска еуфорија влада Чечавом, Укринине селекције уписале нове побједе

СЈАЈАН ФУДБАЛСКИ ВИКЕНД У ЧЕЧАВИ, 11 ГОЛОВА У МРЕЖИ ГОСТУЈУЋИХ ЕКИПА, ОМЛАДИНЦИ УПИСАЛИ ПОБЈЕДУ, ВЕЛИКА ПОБЈЕДА НАШИХ СЈАЈНИХ СЕНИОРА ЗА ОВЈЕРУ ПРВОГ МЈЕСТА:

У недељу су своје првенствене утакмице одиграле Укринине селекције у оквиру својих лигашких такмичења.

Омладинска екипа у склопу 13. кола Омладинске лиге ГФС Добој угостила је екипу Звијезде из Какмужа.

Поновно су наши омладинци одиграли одличну утакмицу у којој су госте из Какмужа почастили са 7 голова у мрежи.

Новом побједом наша омладинска екипа стигла је до 34 бода у сезони и даље је другопласирана екипа у лиги са три бода мање у односу на екипу Борца из Лужана.

Наша екипа у 13 одиграних кола остварила је сјајну гол разлику 56:12.

У наредном колу екипа тренера Продића путује на гостовање у Мајевац код екипе Вучијака.

ЗАЈЕДНО ЗА УКРИНУ🔴🔵🔴🔵

СЈАЈНИ СЕНИОРИ УПОТПУНИЛИ ПОБЈЕДОМ ФУДБАЛСКИ ВИКЕНД У НАШЕМ СЕЛУ УЗ ВЕЛИКУ ПОДРШКУ НАШИХ НАВИЈАЧА:

У недељу су своју првенствену утакмицу одиграли и наши сениори у оквиру 4. кола Лиге за првака Регионалне лиге ФС РС – Центар, а противник наше екипе била је екипа Скугрића.

У једној фер и коректној утакмици и са једне и са друге стране виђено је много лијепих потеза и оно што највише све присутне радује виђено је 5 голова.

Пред скоро 300 навијача који су направили сјајну атмосферу на трибинама наша екипа одиграла је одличну утакмицу.

Кренули су изабраници тренера Мирка Липића снажно од самога почетка утакмице у жељи да многобројну публику чим прије почасте голом у мрежи противничке екипе.

Прву сјајну шансу имао је бриљантни Горан Квржић када сјајно шутира са неких 20-ак метара, а његов пројектил одлази тик изнад пречке.

Покушали су гости да дођу до гола Бјеличића, али њихове покушаје сјајно су заустављали наши играчи остављајући последњи атом снаге на терену, што је наша публика награђивала аплаузом.

Играо се 17. минут утакмице када наша екипа долази до вођства, након што је Г. Продић пресјекао акцију гостујуће екипе, те са њом истрчава у контру, гдје комбинује са Г. Квржићем, гдје му Г. Квржић одиграва повратну лопту, а Г. Продић упошљава сјајног Гојића који постиже првијенац у дресу наше екипе.

Након постигнутог гола кренули су наши момци још јаче ка голу противника, покушавали су М. Зорановић, Миладић, Гојић, Којић али без промјене резултата.

На нови гол чекало се до самога финиша првог полувремена када своју прву асистенцију на утакмици уписује Г. Квржић након корнера, а Синиша Којић постиже гол за вођство наше екипе од 2-0.

На самоме старту другога полувремена Липић је извршио двије измјене, на заслужени одмор отишли су Кулага и Миладић, а шансу добијају С. Квржић и Вучић.

Запријетили су поновно наши момци, само је било питање времена када ће се мрежа поновно затрести.

Играо се 62. минут утакмице када Г. Квржић сјајном лоптом упошљава Драгана Вучића, који постиже свој првијенац у дресу наше екипе.

У 66. минуту М. Зорановић постиже сјајан гол, на асистенцију Г. Квржића.

У 68. минуту М. Зорановић одлази на заслужени одмор, а у игру улази С. Продановић.

Нису изабраници Липића посустајали у игри, а такву сјајну игру публика је награђивала великим аплаузима.

У 76. минути Г. Продић одлази на заслужени одмор, а у игру улази Д. Продић.

Сјајну шансу пропустили су гости у 80. минуту када Бјеличић сјајно интервенише након покушаја гостујуће екипе.

У 85. минути гостујућа екипа Скугрића долази до гола и смањења резултата 4-1.

На крају заслужена побједа наше екипе од 4-1, у једној сјајној утакмици.

Екипи Скугрића желимо пуно среће у даљем дијелу првенства.

Овом побједом наша екипа утврдила је лидерску позицију на табели регионалног центра и сада има три бода више у односу на другопласирану екипу.

Велику захвалност дугујемо нашим навијачима који су у великом броју дошли на ову утакмицу, а наши момци су их наградили сјајном игром и побједом.

Јуче је на нашим трибинама било присутно наших навијача са свих страна свијета што представља велики успијех за један сеоски клуб.

У наредном колу наша екипа у недељу путује у Костајницу код екипе Наших крила, а ми позивамо наше сјајне навијаче да крену с нама на ово гостовање.

ФК ,, Укрина “ Чечава 4-1 ФК ,, Скугрић “