Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Пораз и побједа Укрининих селекција

РЕЗУЛТАТ НЕКАДА НИЈЕ МЈЕРИЛО ИГРЕ, СЕНИОРИ ПОКЛЕКЛИ У ТРНУ, КАДЕТИ У ОСМОЈ БРЗИНИ КРОЗ КОСТАЈНИЦУ:

Протеклог викенда лигашке утакмице одиграле су наше селекције у оквиру својих такмичења.

Субота је била резервисана за утакмицу наше сениорске екипе, која је гостовала у лакташком насељу Трн, код екипе Слоге.

У једној фер и коректној утакмици, са доста борбе и жеље да се оствари што бољи резултат виђено је пет голова.

Већ у 3. минути наша екипа долази у вођство када Г. Квржић погађа са 25 метара мрежу домаће екипе на асистенцију Вучића.

Није дуго трајало вођство наших момака, па је већ у 6. минути резултат гласио 1-1.

Запријетили су након примљеног гола наши момци, али промјене резултата није било.

У 12. минути домаћин постиже други гол за вођство од 2-1.

Борбеност наше екипе није изостајала на терену нити једног тренутка, створено је много шанси, а од важнијих издвојићемо пречку Вучића, пар удараца Гојића и Г. Квржића који су отишли пар центиметара поред гола.

Домаћа екипа имала је пар полушанси до краја првог дијела игре, те се на предах отишло са минималном предношћу домаћина од 2-1.

У другом полувремену домаћа екипа улази боље у утакмицу те ствара пар прилика испред гола наше екипе.

Није ни наша екипа остала дужна, те је такође у пар наврата запријетила ка голу гостујуће екипе.

Играо се 57. минут утакмице када домаћа екипа постиже нови гол за вођство од 3-1.

Покушали су и поред резултатског заостатка наши момци да се врате у утакмицу чим прије, али покушаје наших момака заустављао је голман домаће екипе, а њих пар завршило је поред гола.

Свој четврти гол домаћа екипа постиже у 64. минути.

У 75. минути Ђурић излази из игре, а умјесто њега шансу добија Д. Продић.

Сјајну шансу у наставку имао је Којић, који погађа стативу гола домаће екипе.

У 83. минути Новић излази из игре, а шансу добија Јовић.

Поновно су запријетили наши момци након прекида, али лопта једноставно није хтјела у гол.

На крају пораз наше екипе 4-1, пораз који можемо са сигурношћу рећи није заслужен, јер залагањем и борбеношћу заслужили су наши момци много више.

Захваљујемо се домаћој екипи на фер, коректној игри и гостопримству.

У наредном колу 31.10.2021 од 14:00 часова наша екипа угостиће лидера шампионата екипу Лакташа.

Захваљујемо се Аура осигурању Станари и капитену Горану Продићу на обезбијеђеном пићу за нашу екипу при повратку са утакмице.

ОМЛАДИНЦИ ПРОТУТЊАЛИ КРОЗ КОСТАЈНИЦУ, ОСАМ ГОЛОВА У МРЕЖИ ДОМАЋИНА:

У недељу су своју утакмицу одиграли наши кадети у оквиру Омладинске кадетске лиге ГФС Добој.

У оквиру овог кола наша екипа гостовала је у Костајници код екипе Наша крила.

Екипа тренера Продића фуриозно је савладала екипу из Костајнице са високих 0-8.

Овом побједом и са утакмицом мање наша екипа заузима лидерску позицију на табели са 16 освојених бодова и бриљантном гол разликом 34:2.

У наредном колу 31.10.2021 од 10:00 часова наша екипа угостиће екипу Звијезде из Какмужа.

Захваљујемо се Ђорђету Гајићу који је обезбиједио превоз и ручак за нашу омладинску екипу, те Веселину Иванићу који је обезбиједио пиће током путовања нашој екипи.