Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Укрина поклекнула у финишу утакмице

У недељу је одиграно 3. коло Друге лиге РС – Запад, а наша екипа гостовала је у Дубравама код истоимене екипе.

Иако сучени са изостанцима, ушли су наши момци храбро и чврсто у ову утакмицу, те парирали противнику током читаве утакмице.

У једној фер и коректној утакмици, виђено је много лијепих потеза, размјене пасова, те шанси за гол.

Чврста игра и борба за сваку лопту пратила је читаву утакмицу.

Ипак, у првих 45. минута није било голова, а издвојићемо пар шанси и на једној и на другој страни, након којих није било промјене резултата.

У другом полувремену иста слика као и након првих 45. минута, тежиште игре било је већином на средини терена, гдје се водила велика борба за сваку лопту.

У 64. минути шансу након дуже паузе добио је Славен Ђурић који је ушао у игру умјесто младога Босића.

Недостатак концентрације наших момака казнили су домаћи фудбалери у 76. минути утакмице када домаћа екипа долази до вођства од 1-0.

У 80. минути домаћа екипа након досуђене најстрожије казне долази до вођства од 2-0.

У 82. минути Кулага одлази на заслужени одмор, а шансу са клупе добија Д. Продић.

Нису наши момци посустајали у намјери да дођу до гола, а њихов труд крунисан је голом у 85. минути када након прекида Новић погађа за смањење резултата 2-1.

Запријетили су поновно наши играчи, али овога пута лопта није завршила у мрежи.

У самом финишу утакмице, тачније у надокнади, домаћа екипа постиже свој трећи гол, за коначних 3-1.

У наредном колу 05.09.2021. године од 17:00 часова наша екипа угостиће екипу Борца из Шамца.

Велико хвала нашим навијачима који су и овога пута пружили подршку нашој екипи.

ФК ,, Дубраве “ 3-1 ФК ,, Укрина “ Чечава