Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Укрина савладала Озрен из Петрова

ПОБЈЕДА УКРИНЕ У 10. КОЛУ, ОЗРЕН ПОЛОЖИО ОРУЖИЈЕ У ЧЕЧАВИ:

У недјељу је своју првенствену утакмицу у оквиру 10. кола Регионалне лиге ,, Центар “  одиграла наша екипа, те угостила у Чечави екипу Озрена из Петрова.

Пред стотињак навијача који су дошли ове недјеље да испрате судар екипа које су последњи пут одиграле утакмицу у Чечави пред више од 500 навијача 06.06.2021 када се Укрина фуриозно прошетала теренима ,, Центра “ , освојила титулу и обезбиједила учешће у друголигашком друштву.

Фер и коректна игра и са једне и са друге стране са много борбености на терену,  а што је најважније ни мреже нису мировале те су виђена четири гола од тога три у мрежи госта, а један у мрежи домаће екипе.

Домаћа екипа боље отвара утакмицу те у пар наврата ствара изгледне прилике пред голом гостујуће екипе.

На другој страни терена једну озбиљнију прилику пропуштају гости из Петрова средином првог полувремена.

Први гол на утакмицу виђен је у 28. минути када након корнера који изводи Кулага, Б. Вучић долази до лопте коју у сопствени гол скреће играч гостујуће екипе.

Могла је домаћа екипа врло брзо до гола, Кулага сјајно изводи слободан ударац са 25 метара, али савезник гостију била је пречка.

Предност домаћих дуплирана је у 38. минути утакмице поновно након корнера који изводи Маркуљевић, а Којић фантастично главом погађа мрежу гостију за вођство од 2-0.

У самоме финишу првог полувремена гости постижу гол, те се тако на одмор одлази са резултатом 2-1.

Наставак игре боље отварају гости који су у тим моментима били одлучнији да дођу до изједначења резултата.

У 63. минути измјена код домаћих, терен за игру напушта Зарић, а шансу умјесто њега добија Видић.

Свега пар минута након уласка у игру управо Видић фантастично шутира, међутим његов ударац зауставља голман Лазаревић.

Двострука измјена у редовима домаће екипе у 81. минути Кулага и Маркуљевић напуштају терен за игру, а са клупе улазе Гојковић и Пејичић.

У 85. минути екипа Укрине долази до трећег гола, а исти је дјело гостујућег играча који лопту спроводи у властити мрежу.

У 90. минути Д. Вучић и Којић испраћени овацијама излазе из игре, а умјесто њих улазе Васиљевић и Стокић.

На крају тријумф Укрине резултатом 3-1.

Наредног викенда на програму је 11. коло, а фудбалери Укрине путују на гостовање у модричко мјесто Дуго Поље код екипе Слоге, утамица се игра 29.10.2023. године од 14:00 часова.