Укринине селекције на терену уписале пораз и побједу

БОДОВИ ОСТАЛИ ПОКРАЈ РИЈЕКЕ БОСНЕ, НАША КРИЛА САВЛАДАЛА УКРИНУ, ОМЛАДИНСКА СЕЛЕКЦИЈА БОЉА ОД ОЗРЕНА:

Протеклог викенда на теренима ,, Центра “ одиграно је 7. коло, а у оквиру овог кола екипа Укрине гостовала је у Костајници код лидера шампионата екипе Наших крила.

У једној фер и коректној утакмици са много борбе на терену виђена су четири гола, од тога три у мрежи госта, један у мрежи домаћина.

Гостујући фудбалери боље отварају утакмицу те упућују пар удараца са двадесетак метара ка голу домаћина.

Нису ни домаћи играчи осталу дужни те узвраћају истом мјером на другој страни.

Половином првог полувремена гости постижу гол, али главни арбитар сусрета због наводног прекршаја исти поништава.

На предах се ипак одлази са резултатом 0-0.

Насатавак игре нам доноси још више борбености и изгледних прилика испред противничких голова.

Ђедовић у 48. минути погађа за вођство домаће екипе, а Зарић пет минута након тога поравнава резултат на 1-1.

Након поравнања резултата гостујући фудбалери пропуштају пар шанси да употпуности преокрену резултат у своју корист.

Ипак за пропуштене прилике услиједила је казна на другој страни када у 60. минути Новаковић доноси предност домаћину од 2-1.

Три минута након тога својим другим голом на утакмици Ђедовић повећава предност домаће екипе на 3-1.

Гостујућа екипа поновно пропушта три сјајне шансе да затресе мрежу противника, а у финишу утакмице поновно је гостима поништен гол.

На крају тријумф домаће екипе резултатом 3-1.

Захвалност испред ФК ,, Укрина “ домаћој екипи на гостопримству и дружењу након утакмице.

У наредном колу Укрина ће у Чечави угостити екипу Хајдука из Баткуше у недјељу 08.10. са почетком у 15:00 часова.

Омладинска селекција савладала екипу Озрена из Петрова резултатом 3-1 у оквиру 5. кола Омладинске кадетске лиге ГФС Добој.

У наредном колу омладински састав угостиће екипу Хајдука из Кожуха у недјељу 08.10. у 10:00 часова.