Pobjeda protiv Borca

Juče je Ukrina na domaćem terenu ugostila f.k. Bortac iz Osinje. Igrala se vrlo napeta utakmica, sudija je čas sa jedne, čas sa druge strane bio verbalno napadan od strane igrača, u jednom dijelu drugog poluvremena činilo se da uopšte nema kontrolu nad igračima.

U prvom poluvremenu Ukrina je uspjela da zabije 2 gola. Početkom drugogo poluvremena gosti su pritisnuli, u par akcija su uspjeli da smanje vodstvo na jedan razlike a malo je falilo da izjednače. Preokret je uslijedio nakon dosuđenog penala a domaće, Pajkanović je povisio na 3:1 , a pred kraj utakmice lopta je opetzavršila u mreži gostiju. Rezultat na kraju 4:1 za Ukrinu.Active Image