Rudar ispustio prednost

Batkuša: Hajduk – Rudar 3:2

Na ovogodišnjoj premijeri u novoformiranoj Trećoj ligi RS Rudar je gostovao u Batkuši kod domaćeg Hajduka. Bio je to duel starih rivala koji su poslednjih nekoliko godina nastupali u različitim grupama Trećih liga. Poslednje gostovanje u Batkuši fudbaleri Rudara pamte po "preokretu" domaćih u poslednjim minutama susreta, kada je Rudar vodio sa 3:1 i na kraju izgubio sa 4:3. Ipak, malo je fudbalera koji su igrali i tada i u nedjelju u odmjeravanju snaga dva rivala.

Rudar je i u ovoj utakmici imao prednost do samog finiša, ali su domaći još jednom preokrenuli rezultat i slavili pobjedu. Prednost od 2:1 Rudar je stekao golovima kapitena Tadića i čuvao je do 75 minuta.