Киша голова у Чечави, Укрина поплавила Прогрес

КИША ГОЛОВА УЗ ОБИЛНЕ ПАДАВИНЕ У ЧЕЧАВИ, УКРИНА ПОПЛАВИЛА ПРОГРЕС:

Јуче је одиграно 9. коло на друголигашком ,, Западу “ гдје је наша екипа угостила екипу Прогреса из Кнежева.

Услови за игру због обилних падавина које су у послијеподневним часовима захватиле Чечаву били су отежавајући, али ипак стријелци су били расположени.

Од самога почетка утакмице видјела се велика жеља наших момака да стигну до нових бодова.

Кренули су наши момци јако и фуриозно ка голу гостујуће екипе, те у свега два минута након пет корнера у шанси су се нашли Којић, Лукић, Вучић.

На први гол чекало се до 11. минута када наша екипа након притиска на задњу линију противника долази до вођства, а Пећић постиже свој први гол у дресу Укрине.

Убрзо је услиједило изједначење, тачније у 14. минути када играч гостију постиже сјајан гол за изједначење резултата на 1-1.

Поновно су запријетили наши играчи у пар наврата, а награда за добру игру стиже у 20. минути када Хаџикадунић сјајном асистенициом упошљава Пећића који постиже свој други гол на утакмици за вођство наше екипе од 2-1.

Ни гости нису посустајали па већ након два минута игре, имали смо ново изједначење резултата на 2-2.

Након тога видјели смо по пар шанси и на једној и на другој страни.

Нови гол на утакмици виђен је у 31. минути, слободан ударац са неких 20 метара за нашу екипу, сјајно изводи Лукић, те доводи нашу екипу у вођство од 3-2.

Није ту био крај голеади у Чечави, гости се поновно након два минута игре враћају у утакмицу, те долазе до изједначења резултата 3-3.

До краја полувремена наша екипа пропустила је пар шанси да поновно дође до вођства, а на другој страни Нинковић у два наврата сјајно брани.

У другом полувремену киша која је све јаче падала створила је велике количине воде на терену, а самим тим услови за игру су били отежани.

И поред тога наша екипа пријети ударцима Зеленковића, па након пар минута и Пећића и Вучића.

Имали су и гости прилику да дођу до новог гола, али наши играчи су спријечили тај покушај.

У 65. минути Пећић одлази на заслужени одмор испраћен овацијама,а у игру улази искусни Г. Квржић.

Поновно су наши играчи стоворили пар сјајних шанси пред голом противника, након покушаја Г. Квржића, Којића и Вучића, а након једног покушаја савезник гостију била је пречка.

У 87. минути Г. Квржића играч гостујуће екипе обара у казненом простору те главни судија досуђује најстрожију казну за нашу екипу.

У тим моментима сви су гледали ка Лукићу који се спремао да изведе ударац са 11 метара, играчи и наша пубилка која је упркос лошим временским условима пружила подршку нашој екипи, а Лукић хладнокрвно погађа за вођство наше екипе од 4-3 на велику радост свих присутних.

У 88. минути Вучић излази из игре, а у игру улази С. Квржић.

У 90. минути Лукић испраћен овацијама излази из игре, а у игру улази Д. Продић.

Након надокнаде времена од три минуте, главни судија утакмице означио је крај исте, за велику побједу и нова три бода наше екипе.

Велику захвалност упућујемо нашим навијачима који су велика подршка нашем клубу.

Након утакмице чланови Управног одобра клуба и велики пријатељ клуба Зоран Томић власниккафе бара Бисер, почастили су наше играче вечером.

У наредном колу наша екипа гостује код екипе Црног врха у Јаружанима.

Поред побједе сениора три бода са гостовања донијели су и наши омладинци који су савладали Хајдук у Кожухама, резултатом 1-3.

ФК ,, Укрина “ 4-3 ФК ,, Прогрес “