Укрина и Пролетер одиграли утакмицу пред 500 навијача

У недјељу је одиграно 17. коло Друге лиге ФС РС – Запад, а у оквиру овог кола састале су се екипе Укрине и Пролетера.

Недјељно поподне у Чечави било је у знаку фудбала уз велику посјету овој утакмици што даје посебне чари овој игри.

У једној чврстој, фер и коректној утакмици са много борбе већином на средини терена многобројна публика такође на фер и коректан начин испратила је утакмицу између два друголигаша из Теслића.

Издвојићемо по пар изгледних шанси и на једној и на другој страни у току првог полувремена, али без промјене резултата.

У финишу првог полувремена гости долазе до два гола у року од два минута након лоших реакција домаћих фудбалера.

У другом дијелу игре на самоме почетку домаћа екипа пропушта двије сјајне шансе за потпуни повратак у утакмицу.

Гости узвраћају са пар удараца са дистанце.

Промјена резултата виђена је у 60. минути утакмице када домаћа екипа долази до гола након казненог ударца.

Након постигнутог гола домаћа екипа била је конкретнија, али чврсти бедем гостију нису могли пробити и озбиљније угрозити гол.

У 75. минути гости долазе до трећег гола уз много среће, а у самоме финишу утакмице постижу и четврти гол из казненог ударца за коначних 1-4.

Посебну тезу за ову утакмицу уз ријечи хвале морамо да издвојимо за тројац судија који је свих 90 минута сјајно и професинално одрадио свој посао што је додатно уљепшало ову утакмицу.

Велику захвалност упућујемо свим навијачима који су својим присуством уљепшали ову утакмицу и испунили трибине и простор око стадиона.

А након утакмице како то и буде у Чечави, чланови УО у стилу великих домаћина обезбиједили су заједничко дружење и за једну и другу екипу.