Pobjeda protiv Borca

Juče je Ukrina pobijedila na gostovanju u Osinji. rezultatom 6:3 i time očuvala vodeću poziciju u grupi.

Borac je golovima kapitena Damira Žilića (22'), Nijemčevića (30') i Ibrakovića (31') slavio protivv Rudara na domaćem terenu.

Johovac: Borac (Kotorsko) – Rudar 3:1 (2:0)

Borac je golovima kapitena Damira Žilića (22'), Nijemčevića (30') i Ibrakovića (31') slavio pred oko 100 raspoloženih gledalaca, koji su napravili dobru atmosferu. Počasni gol za Rudar postigao je Slađan Lazić u 66. minutu. Domaćem timu pripalo prvo poluvrijeme, dok je Rudar u nastavku pružio bolju igru i zamalo stigao do izjednačenja. Prvi gol domaći su postigli nakon odbranjenog kaznenog udarca Kvržića. U 79. minutu isključen je Radomir Kokić zbog drugog žutog kartona.